Operator Inpak Borgesius Sappemeer

  • Aantal uren per week 38 uur
  • Salarisindicatie Tussen € 13 en € 15
  • Dienstverband (Uitzicht op) vast dienstverband
  • Standplaats Sappemeer

Over de functie

Hou je van machines, de geur van vers brood en wil je een indrukwekkende productielijn runnen? Wil je aan de slag in een hecht team, in een productieomgeving waar je je nooit verveelt? Kom je brood verdienen bij Bakkerij Borgesius als Operator Inpak. Je zult fulltime worden ingezet in een 3-ploegensysteem en je zult ook af en toe in de weekenden beschikbaar moeten zijn.

In deze functie ben je verantwoordelijk voor het instellen, monitoren en bijstellen van het volledige inpakproces aan een van onze broodlijnen. Jij zorgt ervoor dat alle producten netjes worden ingepakt en checkt ook als laatste de kwaliteit voordat het naar de klant gaat.
Niets ontgaat jou! Gaat er iets niet volgens plan? Dan informeer je direct je teamleider. Kleine storingen verhelp je zelf, of samen met een van je collega’s. Zonder jou geen brood op de plank!

Over het bedrijf

De opdrachtgever houdt zich bezig met het produceren van brood voor onder andere grote supermarkten. Er worden hoge eisen gesteld aan de kwaliteit van het product om de klanten en consumenten altijd van een heerlijk product te kunnen voorzien. Door middel van vakmanschap en een goedlopend productieproces wordt de kwaliteit van de producten gewaarborgd.

Wat wij bieden

Bij Bakkerij Borgesius zorgen ze niet alleen voor lekker brood, maar ook voor hun medewerkers. Je krijgt veel mogelijkheden en ruimte om je talenten te laten zien én je door te ontwikkelen.

Afhankelijk van jouw leeftijd, kennis en ervaring, ligt jouw salaris tussen de € 13,32 - € 15,73 per uur op basis van 38 uur per week (fulltime). Hier komen nog extra toeslagen van minimaal 34% bovenop voor het werken in de avonduren, nachten of weekenden!

Verder bieden wij:

  • Een baan voor langere tijd met uitzicht op een vast dienstverband;
  • Pensioenopbouw na 8 weken;
  • Een reiskostenvergoeding (vanaf 7 km enkele reis) van € 0,19 cent per km;
  • Een prettige werksfeer binnen een professioneel bedrijf;
  • En als laatste ook niet onbelangrijk, omdat de producten zo lekker zijn, kun je gebruik maken van een regeling om brood met korting te kunnen kopen.

Functie eisen

  • Je bent in staat om fysieke werkzaamheden uit te voeren;
  • Je hebt minimaal MBO 2 werk- en/of denkniveau en bent technisch onderlegd;
  • Je vindt het niet erg om te werken bij hoge temperaturen;
  • Je bent beschikbaar om te werken in een 3 ploegendienst en bereid om de weekenden en feestdagen te werken;
  • Je woont in de omgeving van Sappemeer;  
  • Je bent in bezit van eigen vervoer.


Zie jij er brood in? Solliciteer dan direct! Heb je vragen, bel dan naar Wendy, Marton of Samira via 0598 395601.













Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie?
Solliciteer dan via de Solliciteren knop. Neem voor meer informatie gerust contact op met onze vestiging. De contactgegevens vind je op deze pagina.

Deel via