Over de functie
Om 08:00 sta jij bij het startpunt van jouw vaarroute. De boten willen vertrekken en jij helpt ze graag op weg! Deze zomer verplaats jij je per scooter of fiets van brug naar brug. Samen met jouw collega`s zorg jij ervoor dat alle elektronische en handmatige bruggen worden geopend en gesloten. Zo kunnen de boten gemakkelijk de weg vervolgen!
Jij bent graag in contact met mensen en vindt het leuk om met de opvarenden in gesprek te gaan. Om 17:00 is jouw werkdag ten einde! Jij gaat tevreden naar huis.
Goed om weten:
- Jouw werkdag start om 09:00 en stopt om 17:00. Geen avonddiensten voor jou!
- Ook in het weekend varen de boten. Het zou prettig zijn als je ook dan beschikbaar bent.
- Deze baan is alleen voor de zomermaanden, maar ook daarna kijken we graag met je mee naar een opvolgende baan.
Over het bedrijf
Onze opdrachtgever is verantwoordelijk voor de bruggen en sluizen in Noord-Nederland.
Wat wij bieden
- Een marktconform salaris;
- Een leuke baan in de dagdienst deze zomer:
- Een baan in de buitenlucht met veel vrijheid.
Functie eisen
- Jij bent de gehele zomer beschikbaar en hebt geen vakantie gepland staan;
- Jij bent in het bezit van een zwemdiploma;
- Jij kunt jezelf verplaatsen per fiets of scooter.
Heb jij interesse? Schroom dan niet en neem contact met ons op via 0598-627000. Je mag vragen naar Anniek.
Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie?
Solliciteer dan via de Solliciteren knop. Neem voor meer informatie gerust contact op met onze vestiging. De contactgegevens vind je op deze pagina.